Gdańsk 570 660 201, 570 660 211, Reda 511 479 203 biuro@cegips.pl

Wybierz farby

przyjazne alergikom

Zanim wybierzecie kolor sprawdźcie, która farba zapewni Wam komfort i zdrowe otoczenie do życia.

Wśród wielu rozwiązań producentów nasi eksperci zwracają uwagę na farby , które zwiększają bezpieczeństwo:

  • zapobiegają tworzeniu się pleśni
  • zapewniają zdrowy klimat w Twoim domu
  • są przyjazne dla alergików

Poznaj farby Bergmann Solance

Bergmann Solance zawiera w swojej objętości ok. 40% pustych mikro kulek szklanych, które tworzą optymalną równowagę pomiędzy temperaturą w pomieszczeniu, cyrkulacją powietrza, oraz właściwym poziomem wilgotności. Próżnia wewnątrz mikrosfer szklanych daje doskonały długotrwały efekt izolacji. Dlatego też bergmann Solance jest idealnym rozwiązaniem przeciw rozwojowi wilgoci i pleśni, które często można znaleźć w wilgotnych i zimnych pomieszczeniach.

Środowisko przyjazne dla alergików – nowość wśród farb

Wysoka zawartość mikrosfer szklanych, ich efektywność, odporność na pył i złoża brudu sprawiają że farba Bergmann Solance jest nieszkodliwa dla zdrowia. Zwłaszcza dla osób cierpiących na alergię zapewnia optymalne warunki dla zdrowego trybu życia, ponieważ poprzez wykorzystanie czysto fizycznych właściwości przeciwdziała rozwojowi pleśni. Farba zmniejsza również zawirowania powietrza, dzięki czemu znacząco ogranicza rozprzestrzenianie się alergenów w pomieszczeniu.

Izoluje i zapewnia skuteczną ochronę przed pleśnią

Już po dwukrotnym pomalowaniu, mikrosfery szklane z próżnią, rozwijają swoje właściwości izolacyjne, które można porównać do właściwości izolacyjnych termosu z zachowaniem paroprzepuszczalności powłoki farby. Także pH farby bergmann Solance o wartości w zakresie alkalicznym w naturalny sposób zapobiega przed rozwojem pleśni.

Dostępne w szerokiej palecie kolorów

Paleta kolorów zgodnie ze wzornikiem Bergmann, na zamówienie dostępne kolory wg innych wzorników. Dzięki swoim doskonałym właściwościom, farba ta wprowadza nowy rodzaj jakości życia z wieloma możliwościami w projektowaniu i delikatną strukturą jej powierzchni.

Oddział Gdańsk

ul. Kartuska 411
80-125 Gdańsk

telefon: 570 660 201, 570 660 211

e-mail: gdansk@cegips.pl

 

Wykonanie strony: Budikom.net

Oddział Reda

ul. Pucka 59
84-240 Reda

telefon: 511 479 203

e-mail: reda@cegips.pl

 

 

 

Odwiedź nas na Facebooku:

Share This